naujienos apie mus produkcija paslaugos klientai parsiuntimai svetainės planas karjera kontaktai D.U.K.
  Veikla  
  Pasiekimai ir apdovanojimai  
  Renginių remimas  
  Bendradarbiavimas su architektais  
  Korpusiniai biuro baldai  
  Minkštieji biuro baldai  
  Biuro kėdės  
  Baldai konferencijoms  
  Baldai poilsio vietoms  
  Metaliniai baldai  
  Nestandartiniai biuro baldai  
  Vadovams  
  Darbuotojams  
  Priimamiesiems  
  Vadovams (krėslai)  
  Darbuotojams  
  Svečiams  
  Minkštasuoliai  
  Aptarnavimas  
  Nuoma  
  Dizainerių konsultacijos  
  Atliktų užsakymų pavyzdžiai  
  Pageidavimai ir nusiskundimai  
  Administracija  
  Prekybos salonai  
  Gamyba  
  Atstovai UK  Produkto paieška

Skubus kontaktas
Įrašykite savo vardą, telefono nr. ar e-pašto adresą ir mes susisieksime su jumis

Verta sužinoti
Kas yra baldų ergonomiškumas?
Kodėl verta pirkti mūsų gaminius?
Kaip išsirinkti ir įsigyti?
Kaip pirkti išsimokėtinai?

Jūsų nuomonė
Kaip sužinojote apie šią interneto svetainę?
Iš reklamos
Paieškos puslapiuose
Iš draugų
Kita

Nuorodos
 
 
 

Copyright © 2005 UAB Gurda

  www.gurda.lt :   >  kas yra baldų ergonomiškumas?

kas yra baldų ergonomiškumas?
Paplitusi nuomonė, kad žmogus sėdėdamas pailsi. Be abejo, taip ir yra, jei jis gali pasirinkti patogią padėtį ir laisvai ją keisti, atsilošti, ištiesti ar užkelti kojas, pasidėti po šonu minkštą pagalvę. Tačiau dirbant paprastai sėdima viena statiška poza. Statiškas darbas ir pasikartojantys mažos amplitudės judesiai (dirbant su klaviatūra, pele) – priežastys mikrotraumoms atsirasti. Pirmieji požymiai yra nugaros, kaklo, pečių raumenų ir sąnarių skausmas. Tai ne tik mažina darbingumą, bet veda prie rimtų sveikatai padarinių, net ilgalaikio nedarbingumo.

Ar kaip nors įmanoma viso to išvengti? Vakarų šalių darbuotojai įsitikinę, kad galima - tik reikia daugiau dėmesio skirti savo darbo vietai. Galima sakyti, kad to pasėkoje atsirado ergonomikos mokslas. Ergonomika kompleksiškai nagrinėja žmogaus galimybes ir ypatumus darbe, kad galima būtų sukurti sąlygas, kurios skatintų darbo našumą ir garantuotų saugumą. Ergonomikos žinios pritaikomos projektuojant gamybines erdves, darbo vietas, baldus. Ergonomiškais vadiname tokius gaminius, dirbant su kuriais rizika patirti mikrotraumų ar pajusti nuovargį yra minimali, o darbo rezultatyvumas – maksimalus.

Pavyzdžiui, vienas svarbiausių geros savijautos darbo vietoje garantas – ergonomiška kėdė. Kuriant ergonomiškas biuro baldų kėdes, atsižvelgiama kokia sėdėjimo padėtis žmogui yra natūraliausia, palankiausia stuburo slanksteliams, kraujo apytakos procesams, sukelia mažiausiai įtampos. Neveltui, renkantis kėdę rekomenduojama dalyvauti tam žmogui, kuris ant tos kėdės toliau sėdės, nes tokiu atveju kėdė bus parenkama tiksliausiai, atsižvelgiant netgi į kūno proporcijas ir sėdėjimo įpročius. Plačiau, apie tai, kokias sveikatos problemas išsprendžia ergonomiški biuro baldai gali papasakoti ergonomiškų biuro baldų gamyboje besispecializuojančios UAB „Gurda“ atstovai. O taip pat ir juos pademonstruoti, parodyti, kaip tas lietuviams dar gana paslaptingas žodis ergonomika pasireiškia kėdėse ir kitų biuro baldų dizaine ir konstrukcijose.
  GURDA    GURDA    GURDA    GURDA    GURDA    GURDA    GURDA    GURDA    GURDA    GURDA    GURDA    GURDA    GURDA    GURDA    GURDA    GURDA    GURDA    GURDA